Silniki zaburtowe

Znalezione obrazy dla zapytania evinrude

Bombardier założony został w 1942 roku, od tamtej pory dzięki wielu osiągnięcią firma jest zdecydowanym synonimem jakości i kreatywności w dziedzinie sprzętu motorowodnego. Pionierska działalność Bombardiera znana jest na wszystkich kontynentach w obu Amerykach, Europie i regionie Azji-Pacyfiku. Dziś firmę zatrudnia prawie 7500 osób w swojej ofercie oprócz łodzi, silników zaburtowych ma również różnego rodzaju sprzęt sportowy. Bombardier wprowadza wciąż wiele innowacji i nowych technologii.

HONDA MARINE powstała w 1964 roku – epoce zdominowanej przez silniki 2-suwowe – wraz z pierwszym 4-suwowym silnikiem zaburtowym GB30. Innowacyjne podejście do konstrukcji silników zaburtowych zapoczątkowało nową erę.Dziś HONDA MARINE oferuje bardzo bogatą gamę silników zaburtowych, od najmniejszego, przenośnego BF2,3 o mocy 2,3KM po największy i najnowocześniejszy w ofercie BF250 – 3,6-litrowy silnik V6 o mocy 250KM.

cennik_Honda_zaburtowe
folder_Honda_Marine_2018

Od założenia firmy w 1939 roku, Mercury konsekwentnie podkreśla jakość, funkcjonalność, innowacyjność i niezawodność. Przez ponad 70 lat, Mercury Marine jest najbardziej rozpoznawalną marką w branży, a pamięć o jej założycielu żyje w sercach i umysłach inżynierów i entuzjastów łodzi.

katalog_silników_zabutrowych

Możemy zaoferować Państwu szeroki wybór silników zaburtowych zasilanych propanem bądź propan-butanem. Są to silniki proste i trwałe, a dzięki zasilaniu gazem także ekonomiczne i ekologiczne. Niski apetyt na paliwo i cicha praca pozwalają na długie wyprawy w ciszy i bez smrodu spalin.